Memoriał M.Wawrzyniaka i Z.Jędrzejczaka
Dodane przez thomson dnia 08 luty 2009 23:45:14
Dnia 1.02.2009 w okolicy Poznańskiej cytadeli odbył się memoriał Marka Wawrzyniaka i Zbigniewa Jędrzejczaka, upamiętniający ubiegłoroczny wypadek. Wybrałem się tam razem z Radkiem ... (czytaj więcej)
Rozszerzona zawartość newsa
Dnia 1.02.2009 w okolicy Poznańskiej cytadeli odbył się memoriał Marka Wawrzyniaka i Zbigniewa Jędrzejczaka, upamiętniający ubiegłoroczny wypadek. Wybrałem się tam razem z Radkiem.

Pogoda była wyśmienita. Śnieg padający od poprzedniego dnia do końca pierwszej połowy zawodów, bardzo „urozmaicił” trasę, ale jednak to miały być zawody przełajowe. Trasa była płaska z wieloma ostrymi zakrętami. Skutecznie urozmaicał ją stromy podbieg (gdzie niektórzy zsuwali się w dół zamiast podchodzić), schody zlokalizowane w okolicy połowy okrążenia oraz warstwa lodu schowana w niektórych miejscach pod śniegiem.
Radek wystartował wyśmienicie – w masterach był czwarty (pierwszy na góralu, pudło zajęli przełajowcy). Mnie niestety zawiódł sprzęt (ale do mety turystycznie dojechałem ;) ). Na koniec pierwsza piątka w każdej kategorii została nagrodzona pamiątkowymi statuetkami.

Wyniki: http://www.nata.karolin.pl/gogolmtb/wyniki.pdf

Autor: Rudy