Nasi w kadrze Polski !!!
Dodane przez thomson dnia 27 lipiec 2010 23:51:06
Reprezentant AGPOL TEAM GKKG - Michał Putz
będzie ścigał się na MISTRZOSTWACH ŚWIATA !
Juniorzy jadą na zgrupowanie kadry narodowej !

[czytaj więcej]

Rozszerzona zawartość newsa
Puchar Polski w maratonach MTB klasyfikujący do wyjazdu na Mistrzostwa Świata dobiegł końca. Walka od samego początku do ostatniego wyścigu była niesamowicie zacięta, a poziom rywali bardzo wysoki. Świadczy o tym fakt, że na rywalizacje zdecydowała się zawodowa grupa kolarska Mróz Active Jet. Jednakże nie tylko Ci zawodnicy starali się o start w Mistrzostwach Świata. W Pucharze brała udział cała czołówka polskich maratończyków niestety tylko 3 najlepszych zawodników miało możliwość wyjazdu do niemieckiego St.Wendel.

W tej pasjonującej rywalizacji jednemu z naszych podopiecznych - Michałowi Putzowi, udało się wywalczyć kwalifikacje do kadry Polski, która w składzie 6 osób (3 kobiety i 3 mężczyzn) wyjedzie do Niemiec na Mistrzostwa Świata!

Bardzo dobrze rywalizacje zakończyli również nasi juniorzy, którzy walczyli o możliwość wyjazdu na zgrupowanie wraz z konsultacjami kierowanymi przez trenera polskiej reprezentacji - Andrzeja Piątka.
Oskar Pluciński zajął w tej rywalizacji pierwsze miejsce, a Tomasz Wachowiak był piąty. Obydwaj pojadą za tydzień do Zieleńca.
Oby wrócili z tego zgrupowania jeszcze mocniejsi.

Za Michała natomiast trzymajmy kciuki już 8 sierpnia !!!