Problemy z wyjazdem na M¦
Dodane przez thomson dnia 07 sierpień 2010 16:05:36
Jak donosi portal MTBNEWS.PL polscy maratończycy, którzy maj± ¶cigać się na Mistrzostwach ¦wiata napotkali na poważne problemy, za którymi stoi oczywi¶cie PZKol, który podobno ma polskie kolarstwo wspierać. Poniżej fragment artykułu z 6.08.2010 :
"...W St-Wendel maj± też wystartować Polacy, ale na razie nie ma ich na li¶cie zgłoszeniowej. Nieoficjalnie wiemy, że na M¦ wyst±pi grupa Mróz Active Jet w składzie Robert Banach, Bartosz Banach oraz Krzysztof Krzywy. Kolarze ci już wylecieli samolotem do Niemiec. Niestety w tym roku, mimo obietnicy PZKol., nie doszło do oficjalnego wyjazdu trójki liderów Pucharu Polski w maratonach (ponoć z przyczyn finansowych), o czym zainteresowani zostali poinformowani zaledwie kilka dni temu! PZKol na pro¶bę zawodników miał zgłosić Przemysława Ebertowskiego (Subaru Trek Gdynia) i Michała Putza (AGpol Team) do mistrzostw, a sami zawodnicy pojechali na imprezę samodzielnie i czę¶ciowo na własny koszt..." [Ľródło: mtbnews.pl]

O wyniku Michała na M¦ postaramy się was poinformować najszybciej jak się da. Po jego powrocie poprosimy go również o relację. Trzymajcie kciuki !