Zmiany w GKKG
Dodane przez thomson dnia 09 marzec 2011 20:27:12
Sezon 2010 był dla naszego klubu nad wyraz udany. Zajęliśmy 4 miejsce (2 rok z rzędu) w klasyfikacji generalnej Skadia Maraton Lang Team a nasi zawodnicy często stawali na „pudle”w zawodach na terenie całego kraju. Sukcesy te zostały zauważone nie tylko w I Stolicy Polski ale również przez szeroką społeczność kolarską. Dało to możliwość dalszego rozwoju naszych czołowych zawodników. Oskar Pluciński otrzymał propozycję startów w barwach Shimano Polska natomiast Michał Putz i Szymon Bereźnicki w sezonie 2011 będą reprezentowali Kellys Team. Trochę żal nam tego rozstania ale życzymy im powodzenia i wielu udanych startów. W naszym składzie zabraknie także Pawła Fariona oraz Franciszka Sawickiego.
Udało nam się natomiast pozyskać jednego z czołowych zawodników naszego regionu Andrzeja Figaja. Mamy nadzieję, że Andrzej jako nowy lider klubu niejednokrotnie zabłyśnie formą bo wiemy, że stać go na wiele. Pojawiło się też kilka nowych twarzy. Nie można nie wspomnieć o Paulinie Cabanek, obecnie jedynej przedstawicielce płci pięknej w GKKG, która zadeklarowała walkę do ostatniej kropli potu na trasach maratonów MTB.
Jeśli ktoś chciałby pojawić się w barwach GKKG na starcie wielu znakomitych imprez kolarskich w Polsce to serdecznie zapraszamy.