[XC] Kujawia XC Myślęcinek
Dodane przez thomson dnia 31 marzec 2012 17:29:00
Sezon rowerowy na wyścigi XC można uznać za otwarty. Pierwsze zawody KUJAWIA XC odbyły się w Myślęcinku 25.04.2012. Jedynymi uczestnikami z naszego klubu którzy brali udział to: Tomek Wachowiak oraz Radek Jaskulski... [czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa

1. Niestety nie udało się sfotografować startu Tomka, ale mamy za to jego zdjęcie tuż po ukończeniu pierwszego okrążenia. Po pierwszym okrążeniu uplasował się na naprawdę fajnej pozycji.

2. Niestety w trakcie wyścigu objawiły się problemy ze zdrowiem Tomka i został on zdublowany przez co nie jechał jednego okrążenia.

3. A tutaj mamy zadowolonego Tomka który szczęśliwie dotarł na metę i ostatecznie uplasował się na 31 pozycji. Żeby tradycji stało się zadość fotograf zaspał również na starcie Radka przez co zdjęć ze startu nie ma.

4. Na zdjęciu Radek po ukończeniu drugiego okrążenia.

5. I rozpoczął czwarte okrążenie...

6. Radek przejechał swoje 4 okrążenia i uplasował się na 8 pozycji w kategorii MASTERS II.

autor: Paulina Cabanek