Niedzielna Jazda 25.01.2015 - Skorzęcin
Dodane przez Rudy dnia 25 styczeń 2015 17:38:41
Zgodnie z ustaleniami spotkaliśmy się na Gnieźnieńskim Rynku o 11:00. Frekwencja okazała się nieco niższa, niż na wczorajszym zebraniu, ale tak jak mówiliśmy jeździ ten komu się chce i ma dodatkowo czas. Postanowiliśmy pojechać do Skorzęcina, ale trasą nieco inną niż zwykle. Podążaliśmy przez Las Miejski, Kędzierzyn, okolice żwirowni w Ćwierdzinie.... [czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Zgodnie z ustaleniami spotkaliśmy się na Gnieźnieńskim Rynku o 11:00. Frekwencja okazała się nieco niższa, niż na wczorajszym zebraniu, ale tak jak mówiliśmy jeździ ten komu się chce i ma dodatkowo czas ;)
Postanowiliśmy pojechać do Skorzęcina, ale trasą nieco inną niż zwykle. Podążaliśmy przez Las Miejski, Kędzierzyn, okolice żwirowni w Ćwierdzinie. Poskutkowało to jazdą praktycznie tylko w terenie, a asfalty były rzadkością. Trasa była płaska i idealnie nadaje się do zbudowania wytrzymałości.

Tracycyjne zdjęcie na molo.W drodze powrotnej zaczął padać śnieg, co poskutkowało bardzo przyjemną, zimową atmosferą w lesie.Na koniec trochę liczb:

Dystans: 59,92km
Czas: 2:40:37
Wzrost wysokości: 158m
Spalone kalorie: każdy ok 1500
Ilość wyprodukowanych endorfin: ∞

Mapa:
Wersja dokładniejsza i sporo statystyk


Serdecznie zapraszamy na kolejne "Niedzielne jazdy"

Tomek