Skład 2015 - Marek Makowski
Dodane przez Rudy dnia 05 marzec 2015 22:06:08
Emocje po Winter Race powoli opadają, więc wracamy do prezentacji naszych zawodników, kolejnym z nich jest Marek Makowski.

Od zawsze lubiłem jazdę na rowerze, ale nie zawsze był na to czas. W 2009 roku dla zabawy wybrałem się na pierwsze zawody, był to DĘBÓWIEC. Biorąc udział w wyścigu bardzo spodobała mi się atmosfera. Z tych zawodów pamiętam jeszcze jedną rzecz, przegrałem na ostatnich metrach z Darkiem Łukasiewiczem i to mnie zdopingowało do szukania rewanżu...[czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Emocje po Winter Race powoli opadają, więc wracamy do prezentacji naszych zawodników, kolejnym z nich jest Marek Makowski.

Od zawsze lubiłem jazdę na rowerze, ale nie zawsze był na to czas. W 2009 roku dla zabawy wybrałem się na pierwsze zawody, był to DĘBÓWIEC. Biorąc udział w wyścigu bardzo spodobała mi się atmosfera. Z tych zawodów pamiętam jeszcze jedną rzecz, przegrałem na ostatnich metrach z Darkiem Łukasiewiczem i to mnie zdopingowało do szukania rewanżu...


W nastęnym sezonie zapisałem się do klubu GKKG i poznałem wielu kolegów co spowodowało, że do dziś startujemy wspólnie w zawodach i stało się to moją pasją.


Pasja do kolarstwa jest w mojej rodzinie już tradycją. Wszystko zaczeło się od mojego ojca, który w młodości ścigał się na rowerze, teraz ja, od kilku lat powielam tę pasję i również udało mi się zaszczepić chęć do jazdy mojemu synowi Kamilowi.
Od 2011 roku startuje w cyklu Grand Prix Wielkopolski (Gogol) kilka razy zająłem miejsca na podium, a cały sezon zakończyłem w klasyfikacji generalnej w kategorii M4- 11 miejsce, moim największym osiągnięciem w GPW było zajęcie 5 miejsca w klasyfikacji generalnej w roku 2013.


W 2015 roku będę brał udział w Grand Prix Wielkopolski, a główny cel to przejechać cały sezon bez kontuzji.