Skład 2015 - Szymon Waliński
Dodane przez Rudy dnia 02 kwiecień 2015 10:46:31
Szymon Waliński to kolejna nowa twarz w naszych szeregach.

Do klubu wstąpiłem w styczniu bieżącego roku. Rower towarzyszy mi od 3 roku życia, jednak moja prawdziwa przygoda rozpoczęła się kilka lat później. Dowiedziałem się, że nie jest to nie tylko środek transportu, lecz sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Przez kilkanaście lat jeździłem rekreacyjnie poznając okolice Gniezna...[czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Do klubu wstąpiłem w styczniu bieżącego roku. Rower towarzyszy mi od 3 roku życia, jednak moja prawdziwa przygoda rozpoczęła się kilka lat później. Dowiedziałem się, że nie jest to nie tylko środek transportu, lecz sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Przez kilkanaście lat jeździłem rekreacyjnie poznając okolice Gniezna.
Jednak po jakimś czasie stało się to rutyną. Do czasu... Kilka lat temu (może 4-5), dzięki Szymonowi i Łukaszowi złapałem chrapkę na kolarstwo górskie. Na początku na stalowym rumaku, jednak kiedy udało mi się nabyć porządniejszy rower górski spróbowałem swoich sił na Dębówcu. W kategorii amator zdobyłem I miejsce. Być może to dało kopa to spróbowania swoich możliwości w kolejnych imprezach.
W międzyczasie starałem się jeździć dużo dalej, terenowo z kuzynem (który z GKKG startuje od kilku ładnych imprez) oraz nowo poznanymi osobami. Łopuchowo oraz Dębówiec 2014 były kolejnym kopem do pracy na sezon 2015 i impulsem do złożenia deklaracji członkowskiej do Gnieźnieńskiego Klubu Kolarstwa Górskiego.
Liczę, że w takim gronie zdobędę doświadczenie i przede wszystkim będę spędzał świetnie czas oraz wspólnie walczył o cenne punkty dla klubu.