[maraton] Bike Cross Maraton - Mosina 2015
Dodane przez Rudy dnia 29 czerwiec 2015 12:14:29
Dwunastu reprezentantów GKKG wzięło udział w maratonie, któy odbył się 28 czerwca w podpoznańskiej Mosinie. Chęć do ścigania była bardzo duża, ponieważ w klasyfikacji drużynowej zajmujemy 4 miejsce... [czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Dwunastu reprezentantów GKKG wzięło udział w maratonie, któy odbył się 28 czerwca w podpoznańskiej Mosinie. Chęć do ścigania była bardzo duża, ponieważ w klasyfikacji drużynowej zajmujemy 4 miejsce.
W niedzielny poranek obudziła nas potężna ulewa, co zdecydowanie nie zachęcało do wyjścia z domu. Na szczęście prognoza pogody okazała się trafiona i po dojeździe do miasteczka zawodów nasze nastroje zdecydowanie się poprawiły - już nie padało.
Na dystansie Mega GKKG reprezentowali: Radosław Hulewicz, Dawid Marosz oraz Tomasz Wachowiak.
Na dystansie Mini GKKG reprezentowali: Kamil Makowski, Łukasz Wegnerski, Marek Makowski, Artur Lisiecki, Sławomir Woźnicki, Rafał Ober, Daniel Curul, Witold Woźnicki, Dominik Zasławski.

Jak zaznaczył sam organizator byliśmy przygotowani na szybki wyścig na szybkiej trasie. Po rundzie honorowej nastąpił ostry start, który od razu podzielił stawkę - musieliśmy wjechać na Osową Górę.
Podczas dystansu mega Dawid Marosz pokazał jak powinno się rozpoczynać wyścig - poszedł ostro do przodu, Tomek został za nim. Pierwsza grupa popełniła błąd na 1 okrążeniu, tracąc kilka minut - dzięki temu Tomek znalazł się przed Dawidem i nie tylko, ponieważ na 2 okrążenie wjeżdżał samotnie jako pierwszy, mając pół minuty przewagi nad goniącą go grupą.

Ostatecznie Tomek zakończył rywalizację na 5 miejscu open oraz 4 w M2, a Dawid 45 open 13 w M3, a Radosław Hulewicz 51 open, 11 w M4.
Należy jeszcze wspomnieć, że Dawid dzień wcześniej ścigał się podczas Pucharu Polski Masters w Krzywiniu!

Na dystansie mini można było zauważyć 9 pomarańczowych koszulek GKKG! Najbardziej cieszy rosnąca forma klubowiczów, którzy na każdym kolejnym maratonie pokazują się z coraz lepszej strony - oby tak dalej!
Jako pierwszy na mecie pojawił się Kamil Makowski, a Łukasz wjechał 6 sekund z nim.
WYNIKI GKKG:

MEGA:
Tomasz Wachowiak 5 Open 4 M2
Dawid Marosz 45 Open 13 M3
Radosław Hulewicz 51 Open 11 M4

MINI
Kamil Makowski 10 Open 5 M2
Łukasz Wegnerski 11 Open 5 M3
Rafał Ober 68 Open 28 M3
Artur Lisiecki 75 Open 12 M4
Marek Makowski 102 Open 18 M4
Dominik Zasławski 113 Open 42 M3
Witold Woźnicki 196 Open 33 M4
Daniel Curul 211 Open 88 M3
Sławomir Woźnicki 251 Open 42 M4

fot. GKKG
fot. M. Kawka
fot. H. Marczak