Kostrzyn MTB Maraton
Dodane przez Rudy dnia 20 maj 2016 09:13:18
Kostrzyn MTB Maraton, który odbył się 15.05.2016 należy do najbardziej wietrznych maratonów w Wielkopolsce. Silny wiatr wiejący z upodobaniem w twarz na wielu odcinkach, a zwłaszcza na końcowych kilometrach daje się we znaki każdemu uczestnikowi. Ten "urok" Kostrzyńskiego maratonu znany jest zawodnikom Satpol GKKG nie od dziś. W sile czterech zawodników - mimo jesiennej aury - stanęli na maratonie na dwóch dystansach...[czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Kostrzyn MTB Maraton, który odbył się 15.05.2016 należy do najbardziej wietrznych maratonów w Wielkopolsce. Silny wiatr wiejący z upodobaniem w twarz na wielu odcinkach, a zwłaszcza na końcowych kilometrach daje się we znaki każdemu uczestnikowi. Ten "urok" Kostrzyńskiego maratonu znany jest zawodnikom Satpol GKKG nie od dziś. W sile czterech zawodników - mimo jesiennej aury - stanęli na maratonie na dwóch dystansach.



Na dystansie MINI: 30km - wystartował Sławomir Woźnicki i uplasował się na pozycji 71 Open oraz 6 w kategorii M5. To pozwoliło Sławkowi na zajęcie miejsca na podium!



Na dystansie MEGA: 52km - wystartowali: Michał Bednarek, Dawid Micorek i Daniel Curul. Uplasowali się oni na pozycjach:
Daniel Curul: 25 Open; 8 M3
Dawid Micorek: 33 Open; 15 M2
Michał Bednarek: 59 Open; 18 M3

Gratulujemy wyników!