Solid MTB Mchy
Dodane przez Rudy dnia 26 czerwiec 2016 00:36:24
Na piątą odsłonę cyklu Solid MTB, która odbyła się na terenach miejscowości Mchy w gminie Książ Wielkopolski w dniu 12.06.2016 udało się dwóch zawodników naszego klubu: Radosław Hulewicz i Daniel Curul....[czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa
Na piątą odsłonę cyklu Solid MTB, która odbyła się na terenach miejscowości Mchy w gminie Książ Wielkopolski w dniu 12.06.2016 udało się dwóch zawodników naszego klubu: Radosław Hulewicz i Daniel Curul.
Organizatorzy na potrzeby zawodów z okolicznych terenów wycisnęli przysłowiowe 110% możliwości i prawie 600m przewyższeń. Dziewicza trasa w Mchach "mile" zaskoczyła kilkoma bardzo technicznymi zjazdami, podjazdami, sekcją XC oraz liczną grupa mniejszych lub sztywniejszych podjazdów. Nie zabrakło również sporej ilości zakrętów, piaszczystych odcinków i troszkę szrutu.Dla Radka był to trzeci start w cyklu, tym samym startował z pierwszego sektora. Niestety po groźnym upadku na trasie musiał zrezygnować z dalszej walki w wyścigu.
Daniel jako debiutant w cyklu wystartował z ostatniego piątego sektora. Nie przeszkodziło to w wyminięciu prawie dwustu zawodników i uplasowaniu się na pozycji 78 Open i 36 M3.

Galeria
Film