Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Historia Naszej klubowej strony
Na pomysł stworzenia klubowej strony WWW wpadli ponad dwa lata temu Matii i Thomson. Na początku chodziło tylko o zabawę i chęć zabicia nudy w wakacje ;) dopiero później przerodziło się to w tworzenie zupełnie poważnej i oficjalnej strony GKKG.
Oczywiście przed nami próbowali tego dokonać inni członkowie klubu więc My nie uważamy się za pierwszych, którzy tego dokonali. Początki były bardzo trudne jak zawsze z czymś nowym. Strona „ruszyła” 30 lipca 2002r pod adresem www.gkkg1.republika.pl. Pierwsza wersja strony była bardzo prosta, była wykona metodami prób i błędów, mieliśmy ograniczone możliwości ponieważ korzystaliśmy z darmowych domen. Następne wersje strony były coraz bardziej rozbudowane, zaczęły pojawiać coraz to bardziej wyszukane techniki jej tworzenia. Przełom w tworzeniu strony przypadł na 1 kwiecień 2004 roku, kiedy to Firma HIFI Exlusive (Plus Gsm), wykupiła nam miejsce na płatnym serwerze internetowym, wiązało się to z nowym adresem: www.gkkg.pl, i oto chodziło!! Nowa strona dała nam możliwości jej rozbudowy o większą galerię i kilka nowych działów informacyjnych. Wyglądało to tak:

Kolejnym milowym krokiem była data 29 wrzesień 2004r kiedy po wykupieniu mega wielkiego miejsca na serwerze ( znowu dziękujemy Firmie HIFI Exlusive ). Tego też dnia o godzinie 23:00 wystartowała najnowsza Nasza Klubowa Strona na której właśnie teraz się znajdujesz i ją przeglądasz. Strona jest jak na nasze możliwości i wiedzę informatyczną wykonana bardzo dobrze, jest oparta o najnowsze techniki tworzenia stron www. Naprawdę bardzo się cieszymy z naszych osiągnięć związanych z obecnością klubu w internecie. Możemy się pochwalić iż dziennie stronę odwiedza około 40 internautów, co wydaje nam się sporym osiągnięciem wśród klubowych prywatnych stron www w Polsce. Mamy nadzieje, że na tym się nie skończy i w kolejnych miesiącach nasza strona będzie się nadal rozwijać.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>