Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Puchar Thule - Turek 10.06.2007


Dnia 10 czerwca odbyła się 3 edycja tegorocznego pucharu thule (wielkopolska liga masters) – tym razem w Turku. Gniezno reprezentowała ekipa w składzie – Prezes, Przemek, Radek, Mateusz oraz ja. Pogoda była idealna (no mogłoby być parę stopni mniej) słońce świeciło i było ciepło (28*C).

Wyruszyliśmy o godzinie 8.45, natomiast na miejsce dotarliśmy o 10.15 – mieliśmy więc wystarczająco dużo czasu na rozgrzewkę oraz objechanie trasy. Co do trasy to mogę powiedzieć, że była dość prosta (przynajmniej ja takie odniosłem wrażenie w porównaniu z trasami w Puszczykowie oraz na poznańskiej cytadeli). Jedno okrążenie miało długość 5.2km, na jedno kółko przewyższenie wynosiło 100m. Trasę dało się przejechać bez zsiadania z roweru z jednym wyjątkiem – znajdował się na niej dość stromy piaszczysty podjazd na którym większość osób musiała zejść z roweru (jedyną osobą z Gniezna którą widziałem gdy pokonała ten podjazd w 100% to Prezes – szacuneczek ;) ).

Pierwsza kategoria w której startowali reprezentanci Gniezna (Mateusz i ja) – junior młodszy, startowała o 11.30. Punktualnie stawiliśmy się na starcie wraz z siódemką innych zawodników. Najpierw formalności: sprawdzanie obecności itp. Potem start – na starcie złapałem się piątki tych „szybszych”. Jechałem z nimi lecz po ok. połowie okrążenia odpadłem (muszę więcej trenować!) i już do końca wyścigu jechałem zupełnie sam. Na mecie okazało się że jestem 6 – tak jak przewidywałem. Wszyscy dojechali cali i zdrowi. Po 1.5min zobaczyłem że Mateusz przekroczył metę – był 8 bo jeszcze jeden „kolega” go wyprzedził. W tym momencie skończyły się nasze starty tego dnia – potem już tylko robiłem fotki (oczywiście my też zostaliśmy sfotografowani przez mojego tatę – był on naszym kierowco-fotografem pozdrawiam go serdecznie ;) ).

Potem na starcie ustawili się mastersi, więc reszta ekipy z Gniezna. Prezes jechał w masterach „drugich” natomiast Przemek i Radek w „pierwszych”. Wszyscy dzielnie walczyli w swoich kategoriach i pozajmowali naprawdę dobre pozycje. Prezes był 6, Przemek 9, a Radek 13.

Podsumowując wygraliśmy 2 dyplomy oraz 2 statuetki (w losowaniu nagród każdy z nas coś wylosował lecz nikt nie przywiózł ze sobą „kreta” – ci co byli to wiedzą o co chodzi ;) ).
Oczywiście fotorelację możecie obejrzeć w GALERII, natomiast wyniki można znaleźć na stronie www.gogolmtb.of.pl

Pozdrawiam
Autor: Rudy
Komentarze
Darek dnia 14 czerwiec 2007 21:10:23
Gratulacje chłopaki. Może faktycznie Gniezno odżyło.
Teraz "Puchar Thule" w Chodzieży, czy może zawody na Dębówcu???

Cały czas się waham. A wy gdzie jedziecie???

Pozdrówki
Rudy dnia 14 czerwiec 2007 21:14:47
No pewnie że dębówiec smiley
thomson dnia 15 czerwiec 2007 00:02:46
Dębówiec!
Dodam tylko, że zapowiadało się kilku zawodników/zawodniczek z innych miast więc raczej będzie się z kim ścigać. Z reszta Dębówiec to już tradycja.
prezes dnia 16 czerwiec 2007 23:24:34
Przemek też podjeżdżał pod tą górkę za każdym razem, a Radek podbiegał bo po drodze wyprzedzał jeszcze kilku.Dodam że najlepszy czas miał Przemek potem Radek i na końcu Ja . Jechaliśny ten sam dystanssmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>