Strona główna| O Nas| Skład ekipy| Nasze starty| Forum| Galeria| Artykuły| Kontakt
Trasa&dojazd

..::Maraton 2006::....::Regulamin zawodów::....::Kategorie ::....::Zgłoszenie::....::Lista startowa::..


DOJAZD
Wyjeżdżając z Gniezna w kierunku na Inowrocław/Toruń (stara droga nr 15) mijamy stacje paliwową Preem, na wyjeździe ze stacji kasujemy licznik i po przejechaniu 6,5km skręcamy w prawo w drogę oznaczoną kierunkiem Kalina 2. Drogę wskazuje też tablica Ośrodek Wypoczynkowy Jankowo Dolne. Przed wiaduktem nad torami kolejowymi należy kierować się na Ośrodek Wypoczynkowy Jankowo Dolne (zjechać na polną drogę w las). Po ok.. 300m dojedziemy do startu.

Jadąc od strony Inowrocławia/Torunia w kierunku Gniezna starą drogą nr 15 między Trzemesznem a Gnieznem należy na przejeździe kolejowym skasować licznik (obok wioski Wymysłowo) i po przejechaniu 2800m skręcić w lewo w kierunku na Kalina 2. Drogę wskazuje też tablica Ośrodek Wypoczynkowy Jankowo Dolne. Przed wiaduktem nad torami kolejowymi należy kierować się na Ośrodek Wypoczynkowy Jankowo Dolne (zjechać na polną drogę w las). Po ok.. 300m dojedziemy do startu.

Na start Skoda Bike Maratonu można dojechać również pociągiem. Należy wysiąść na stacji Jankowo Dolne. Stacja znajduje się 300m od startu maratonu.

Start znajduje się na górnym parkingu Ośrodka Wypoczynkowego w Jankowie Dolnym.


TRASA:

Trasa maratonu zaczyna się pętlą rozprowadzającą o dł. ok1700 m po terenie ośrodka Jankowo Dolne. Pętla zasadnicza przebiega wokół jezior Wierzbiczany i Jankowo i wynosi ok. 20 km. Trasa to głównie leśne drogi z miejscami piaszczystymi i szutrowymi oraz odcinki asfaltowe ( łącznie ok. 3 km) występują też fragmenty kamieniste i betonowe. Trasa będzie oznakowana i zabezpieczona . Podczas całego maratonu obowiązuje ruch prawostronny i ogólne przepisy ruchu drogowego. Szczególną ostrożność należy zachować na drogach asfaltowych.

22.10 - Dębówiec - Rajd
     REGULAMIN
     ZAPISY
   Najnowsze wątki na Forum
   Brak nowych Postów Gogol - Łopuchowo - 25/09/2016
   Brak nowych Postów Gogol - Stęszew 28 sierpnia 2016
   Brak nowych Postów Gogol - Czerwonak 21.08.2016
   Brak nowych Postów Gogol - Suchy Las 7.08
   Brak nowych Postów Gogol - Binguga 10.07
   Wspierają nas:
SPONSORZY


PATRONI MEDIALNI


PARTNERZY
>